Jap dy banesa me qera per familjare apo studente

Shitet nga: besnik 17 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Jap dy banesa me qera ne lagjen e Muhaxhereve,rr.Lord Bajron,afer hotel AFA dhe kolexhit ILIRIA.Banesat jane njera dy dhomeshe tjetra tridhomeshe,Kane rezervuar dhe uje 24 ore.Banesat jane ne katin e pare dhe jane te mobiluara mire,Te pershtatshme per 5 gjegjesisht 7 studente.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim