Jap dy banesa me qera per studente ose familjare

Shitet nga: besnik 11 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap dy banesa me qera ne lagjen e Muhaxhereve,rr.Lord Bajron,kati i pare.Banesat jane te mobiluara mire.Njera banese ka sallon dhe kuzhine,dhome gjumi,banje,shpajz dhe terace.
Banesa tjeter ka kuzhine te vecante,sallon dhe dy dhoma gjumi,terace
te dyja banesat kane rezervuar dhe uje 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim