Jap dy banesa me qera per studente ose familjare

Shitet nga: besnik 16 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap dy banesa me qera ne lagjen e Muhaxhereve,rr.Lord Bajron.Banesat jane e katon e pare dhe te mobiluara dhe kane 24 ore uje.Njera banese eshte dydhomeshe 60m2,tjetra tridhomeshe 95m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim