Jap dy banesa me qira te Ambulanta

Shitet nga: Bujar 28 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira dy banesa me siperfaqe 45 m2,banesat kan nje dhom gjumi,dhom dite me kuzhin ,banjo dhe ballkon.
Çmimi 150 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim