Jap garsoniere me qera

Shitet nga: Banesa 18 Gsh 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jap garsonieren me.qera ,,garsoniera gjendet ne Prishtinê mbrapa Sllovenia Sportit ,,eshte e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim