Jap me Qira Banesen ne Prishtin 110 EURO

Shitet nga: besim 16 Mar 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
jap me qira banesen ne prishtin -koda e trimave kati 2 ne shpi kati 2 dhe 3 ipen me qira qdo kat hymjen e kan veq e veq ka nje sallon te madh kuzhin dhom 2 banjo korridor taras etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim