Jap me qera banesen 3 dhomeshe dhe dydhomeshe te..

Shitet nga: besnik 05 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dy banesa ne lagjen e Muhaxhereve,rr.Lord Bajron.Banesat jane ne katin e pare,jane te mobiluara ,dhe kane 24 ore uje.Banesat jane njera dydhomeshe tjetra tridhomeshe te pershtatshme per familjare apo studente.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim