Jap me qera banesen 3 dhomeshe te mobiluar

Shitet nga: besnik 31 Mar 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera per studente ne lagjen e Muhaxhereve prapa hotel AFA,Banesa eshte ne katin e pare eshte e mobiluar dhe ka uje 24 ore.Ka dy dhoma gjumi,sallonin dhe kuzhinen vecante,ka teracen,banjon dhe e pershtatshme per 7,8 studente.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim