Jap me qera banesen 3 dhomeshe te mobiluar

Shitet nga: vasfi 15 Pri 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen 3dhomeshe me qera per studente apo familjarene lagjen e Muhaxhereve afer Univerzitetit ILIRIA ne lagjen e Muhaxhereve.Banesa eshte ne katin e pare.Eshte e mobiluar,ka dy dhoma gjumi,nje sallon dhe kuzhinen e vecante,banjo,terace dhe uje 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim