Jap me qera banesen

Shitet nga: Beni 02 Mar 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa qe gjendet ne rr.Zija Shemsiu,H.2,kati 1,nr.5,pra pallati ne mes te qerdhes shtetrore(prapa Hotel Baci-t) dhe restorantit "Univers" ( ish Mozartit).Perbehet nga dy dhoma,shpajzi dhe banjo ,40 m2.Dhoma 1 ka 3 kauqa dhe nje orman te madh per rroba,ndersa dhoma dy ka 2 kauqa dhe kuzhinen e kompletuar ne nje kend.
MUND TE SHFRYTEZOHET EDHE PER ZYRE, ORDINANCE MJEKSORE APO CALL CENTER.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim