Jap me qera dy banesa ne lagjen e Muhaxhereve rr..

Shitet nga: vasfi 12 Mar 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dy banesa ne lagjen e Muhaxhereve prapa hotel AFA,afer univerzitetit ILIRIA.Banesat jane ne katin e pare,jane te mobiluara dhe kane 24 ore uje.Njera banese eshte dydhomeshe,60m2,sallon kuzhine,dhome gjumi,banjo,shpajz dhe terace ,tjetra tridhomeshe,90m2 ka kuzhine te vecante,sallon dhe dy dhoma gjumi,banje dhe terace.te pershtatshme per studente dhe familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim