Jap me qera dy banesa

Shitet nga: besnik 20 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dy banesa ne lagjen e Muhaxhereve,rr.Lord Bajron.Banesat jane ne katin e pare.Njera banese eshte dydhomeshe,60m2,eshte e mobiluar,ka sallon me kuzhine, dhome gjumi,banjo,terace dhe shpajz.banesa ka 24 ore uje dhe eshte e pershtatshme per 5 studente ose te punesuar.Banesa tjeter eshte tridhomeshe,ka kuzhinen vecant,sallonin dhe dy dhoma gjumi,banjo,terace dhe ka uje 24 ore.eshte e pershtatshme per 7,8 studente.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim