Jap me qera dy banesa

Shitet nga: besnik 26 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dy banesa ne lagjen e Muhaxhereve,afer Kolegjit ILIRIA.prapa hotel AFA,Banesat jane ne katin e pare, njera eshte 2dhomeshe (60m2),ka salllonin me kuzhine ,dhome gjumi,shpajz,banjo terace,eshte e mobiluar dhe ka 24 ore uje.e pershtatshme per 5.. studente apo te punesuar.
Banesa tjeter eshte tridhomeshe(95m2),e mobiluar,ka uje 24 ore,ka dy dhoma gjumi,sallon dhe kuzhine te vecante.banjon,terace.e pershtatshme per 7,8 studente
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim