Jap me qera katin e pare te shtepis

Shitet nga: bashkim 14 Shk 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
leshoj katin e pare te shtepis me qera e cila gjendet afer shkolles se medrezes Alaudin e cila ka 2 dhoma 1 banj dhe 1 kuzhin esht e pershtatshme per familjar dhe qifte nuk esht tersisht e mobiluar bjeme dhe marrveshje per qmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim