Jap me qera per zyre,ordinance apo ....

Shitet nga: Arben 18 Shk 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Prej 01.03.2015 leshohet me qira banesa e renovuar,e pershtatshme per zyre,ordinance por edhe per banim.Perbehet nga 2 dhoma,1 koridor,1 WC dhe 1 shpajz.Gjendet ne Ulpiane,rr.Zija Shemsiu,C13,H2,nr.5,Kati I,pra perball kafes "Univers" (ish "Mozart-i").
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim