Jap me qera

Shitet nga: Betim 04 Shk 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesat ne lagjen Emshir kompleksi ALLDEX
Banesat jane ne katin e 7 dhe ne katin e 3
Te dy banesa kan siperfaqe te njejt me dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo dhe ballkonPer me shum na kontaktoni ne numrin 045 692 689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim