Jap me qera

Shitet nga: betim 01 Pri 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesat ne lagjen Emshir banesat jane ne katin e 3 dhe 7 te dy banesat kan siperfaqen e njejt banesat kan dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon


Nr kontaktues 045/692/689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim