Jap me qira Banesen e Bregun e Diellit

Shitet nga: Daut 04 Pri 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira Banesen ne Bregun e Diellit.
Banesa eshte e tera e mobiluar,si dhe ka uje dhe nxemje qendrore 24h.
Banesa gjendet tek banesat e STANDARTIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim