Jap me qira banesen 3 dhomeshe

Shitet nga: Rexhep 07 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira katin e shtepise e cila ka 3 dhoma, kuzhine dhe garazh. Cmimi: 220 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim