Jap me qira banesen dydhomeshe

Shitet nga: Rexhep 19 Mar 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira katin e vecante te shtepise , qe posedon 2 dhoma , kuzhine, banjo, shpajz dhe garazh. Gjendet ne Velania 2, afer shkolles fillore ,,Iliria''. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim