Jap me qira katin e shtëpisë me hyrje te veçantë

Shitet nga: Esat 03 Mar 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj kat shtepie me qira me afat të gjatë në lagjen Arberia te (PANDORA), kati i parë me hyrje të veqantë. Është plotesisht i mobiluar dhe ka ketë përbërje: Dhomë gjumi, salloni, kuzhina, banjoja dhe 2 ballkona. Per shkak te pozites shume atraktive ajo mund te perdoret perveq per banim edhe si zyre, ordinance, etj. Çmimi 200 € Vendndodhja: Prishtine
Telefoni: 044/442-124
E-mail: g_esa6@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim