Jap me qira zyret ne qender perballe Hotel Grand..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 13 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira zyret ne qender te Prishtines, perballe Hotelit Grand, ne katin e dyte me siperfaqe prej 48 m2.
Zyret jane te renovuara ne teresi dhe jane te kthyera kah Jugu. Ka dy zyre, banjon, ballkonin e madh dhe koridorin.

Vend atraktiv ne qender per zyre, ordinance, noter, avokat, agjencione te ndryshme.

Qiraja eshte 350 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim