Jap me qitra

Shitet nga: f 17 Pri 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
jap me qira banesen me hymje te veqant eshte e mobiluar dhe esht e pershtatshmeper qift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim