Jepet banesa me qera ne lagje te spitalit afer ..

Shitet nga: valmiri 02 Pri 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
-Leshoj me qira banesen ne lagjen e Spitalit,
Banesa esht e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon
Kuzhin
dy dhoma gjumi
koridor
terasa
banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim