Jepet Banesa me qira ne Arberi te komuna e re Mo..

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

555 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet Banesa me qira ne Arberi te komuna e re objekti i ndertuar nga firma Acg me standarte ku mund te veqohet , Uje 24h mirbajtje te ashensorve ndriqim te vazhdushem ne hapsirat e hyrjes Dyr kunder zjarrit dhe sistem kunder zjarrit garazhda perfuni lokalev me qasje ne lift , Rendijta e baneses , 2 dhoma gjumi , Sallon , kuzhina ndamas , shpajz , banjo , ballkon e sapo mobilume komplet me sende treja te pa perdoruna dhe shum moderne Qmimi 550 oferta vlen vetem per nderkombtar.

Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim