Jepet banesa me qera ne Kurriz, Dardani

Shitet nga: Abdyl Namani 23 Sht 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kurriz, Dardani
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Kurriz, Dardani (Banesat e gjelberta). Perfshin kuzhinen me trapezari, sallonin dhe 2 dhoma gjumi, banjo, wc, ballkonin, shpajz te vogel ne gjithsej 74 m neto, e ndare ne kate (dupleks). Gjendet ne katin e 9, me ashensor 24 h. Cmimi i negociuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim