Jepet banesa me qera ne Lagjen e Spitalit afer E..

Shitet nga: valmiri 02 Pri 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne lagjen e Spitalit , Banesa gjindet ne katin e 2-te
dhe eshte e mobiluar

-sallon me kuzhin
-1 dhom gjumi
-koridor
-terasa
-banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim