Jepet banesa me qera ne prishtin ne breg te diel..

Shitet nga: Bajram 01 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne prishtin ne breg te diellit te furra qerimi1 .banesa ka sallonin dhe kuzhinen. Si dhe dy dhoma gjumi. Banjon e madhe dhe koridorin .ballkonin me pamje nga konviktet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim