Jepet banesa me qira prapa teatrit.

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qira prapa teatrit dhom gjumi , dhom neje dhe dhoma ku gjendet kuzhina me trepezari e mobilume komplet shum komode qmimi 500.Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim