Jepet me Qira

Shitet nga: Prishtina Real Estate 28 Mar 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Dragodan
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa Me qira Ne Dragodan Kompleksinë "Tregtia" afer komunes se Re Banesa esht E mobiluar Ka 1dhom gjumi sallon dhe Kuzhin. Kati 2-t -- Qmimi 350euro Ne Muajj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim