Jepet me qera Banesa ne lagjen Dardania 40 m (ka..

Shitet nga: shkelqim 16 Shk 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera Banesa ne lagjen Dardania 40 metra katror kati i pare,e mobiluar.Banesa gjendet prane Termokosit dhe Postes.Banesa lirohet me 1 mars. Kontakt info. +381 62 964 80 11 +Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim