Jepet me qera Banesa ne lagjen Dardania 40 m (ka..

Shitet nga: Shkelqim 19 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa ne lagjen Dardania kati i pare 40 meter katror.Banesa gjindet prane Postes dhe Termokosit.Eshte e mobiluar.Ka 2 dhoma,kuzhine,banjo,ballkon.Banesa ka ngrohje qendrore shum funksionale!
Kontakt info: +381 62 964 80 11
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim