Jepet me qera Banesa ne lagjen Dardania prane Po..

Shitet nga: Shkelqim 23 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa 2 dhomeshe 40 meter katror ne lagjen Dardania prane Postes dhe Termokosit.Banesa eshte ne katin e dyte,e mobiluar.Banesa lirohet me date 1 mars. Kontakt info +381 62 964 80 11 (edhe Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim