Jepet me qera Banesa ne lagjen Dardania prane Po..

Shitet nga: skender sulejmani 03 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa ne katin e pare (mbi perdhesen) 40 meter katror.Banesa gjendet ne lagjen Dardania prane Postes dhe Termokosit.E mobiluar. Kontakt info +381 62 964 80 11 Viber dhe Whats app email :shkelqimsulejmani1988@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim