Jepet me qera banesa 40 meter katror ne lagjen D..

Shitet nga: shkelqim 09 Mar 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa ne lagjen Dardania prane Termokosit dhe Postes!Banesa eshte ne katin e pare (mbi perdhesen).Kuadrature 40 meter.2 dhoma,korridor,banjo,ballkon.E mobiluar! Kontakt: +381 62 964 80 11 (viber dhe whattsap)
email: shkelqimsulejmani1988@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim