Jepet me qera banesa 40 meter katror ne lagjen D..

Shitet nga: shkelqim 12 Mar 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa ne lagjen Dardania ne latin e pare (mbi perdhese).Banesa posedon 2 dhona,kuzhine,banjo,ballkon.Me kuadrature 40 meter.Gjendet ne afersi te Postes dhe Termokosit.E mobiluar,me orendi funksionale.
kontakt info : +381 62 964 80 11 (viber dhe whattsap) dhe email: shkelqimsulejmani1988@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim