Jepet me qera banesa 40m2 ne lagjen Dardania!

Shitet nga: Urim 15 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
JEPET ME QERA BANESA NE LAGJEN DARDANIA KATI I PARE.BANESA KA 2 DHOMA KUZHINE BALLKON BANJO.ESHTE E MOBILUAR.GJINDET PRANE POSTES DHE TERMOKOSIT.
KONTAKT : +381 62 964 80 11 VIBER DHE WHATTSAP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim