Jepet me qira Banesa ne Lagjen EMSHIR afer MAXI-it

Shitet nga: Shkumbin Aruqi 23 Shk 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira banesa tek banesat e arabeve (lagjen EMSHIR) afer MAXI-t tek kulla e paste, me ashensor 24 h.

Uj dhe rryme 24 ore
E mobiluar si ne fotografi, me mobilje te reja pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim