Jepet me qira banesa ne Ulpiane

Shitet nga: Vlora 10 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira banesa ne Ulpiane. Banesa ka dy dhoma gjumi, dhomen e dites me kuzhine, banjo, korridor dhe nje ballkon. Banesa eshte ne katin e dyte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim