Jepet me qira banesa te parku i qytetit

Shitet nga: Artani 14 Mar 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet ose leshohet me qira banesa te Parku i Qytetit. Banesa posedon nje sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, nje wc, 2 korridore dhe nje oborr 50 metra katror. Ndodhet ne katin perdhese ne qender te qytetit. Eshte e pershtatshme per zyre, ordinance private dhe normalisht per banim. Shitet e mobiluar ose varesisht nga kerkesat e klientit. Per cdo informate shtese mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit ose permes Email adreses. Cmimi i qirase per familjar 400 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim