Jepet me qira garisonjer ne Ulpian

Shitet nga: f 13 Shk 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes Garisonjer e mobiluar me tre shtret e gatshme per banim posedon nje kuzhin modeste Makin te larjes se rrobave, e pershtatshme per Çift,viztore ne kosove ,familje te vogel,Puntor ,studenta/e per do qe ka nevoj te banoj perkosisht apo me gjate dhe nje ambient mjaft I pershtatshem gjende afer fontanes poshte nje vend I pershtateshem qe lidhe komplet Prishtine ne katin e pare,mjaft nje vend I qete per pushim per me shume mund te vizitoni apo kontakton si me posht :
Numri Kontaktues : 044-812-875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim