Jepet me qirra banesa ne qender afer 92

Shitet nga: Mentor 23 Shk 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma dhe kuzhin te ndare e mobilime komplet.

Leshohet per familar, beqar, firma (jo studenta)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim