KËRKOJM BANESA ME QIRA PËR FAMILJAR

Shitet nga: Relacion 25 Nën 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
KEMI KËRKES NË KËTO LAGJE;
TE PARKU I QYTETIT
ULPIAN
DARDANI
QENDER
BREG DIELLIT
AKTASH
DHE TË GJITHA PJESËT TJERA TË QYTETITKODI : #44

Tel:
044/841-555 | 049/213-223
Viber: +377 (45)567-866
NË DISPOZICION PREJ ORËS 09:00 - 18:00 .
E-Mail: info@relacion-ks.com
Kontaktoni në Facebook:
https://www.facebook.com/RealEstateRelacion

www.relacion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim