Kërkoj Banesë me Qera në Prishtinë

Shitet nga: KËRKOJ BANES ME QERA 17 Shk 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Kërkoj banes me qera për familjar të përbër nga katër anëtar dhe për një afat të gjatë të banimit , lagjet e preferuara Kalabri, Lakrishte, Mati 1 dhe Bregu i Diellit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim