Kërkojmë bashkebanuese

Shitet nga: ERMIRA 24 Shk 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Lagjen Dardania , afer sallonit Sellma dhe Kaci, ka dy dhoma gjumi , salloni me kuzhine , dy ballkone dhe banjo.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim