Kërkojmë cimerkë -BASHKEBANUESE

Shitet nga: ERMIRA 01 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkojme bashkebanuese, Banesa eshte ne Lagjen Dardania, tek Salloni Kaci dhe Sellma. Banesa ka dy dhoma gjumi , salloni me kuzhine, dy ballkone dhe nje banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim