K.Diellit, te ambilanta banesa 35m2- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Z.Lindje, te ambulant, shitet banesa siperfaqes prej 35m2, perdhese, me nxehje qendrore dhe ne gjendje standarde. Çmimi: 33.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra 7234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim