K4 Shitet shtëpia në Gërrmi, afër A.U.K

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 08:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

295 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia në Gërrmi, afër A.U.K ose Hotel Luxori, rruga “Faruk Begolli”.
Shtëpia është në pozitë shumë të përshtatshme ka 3 ari oborr, dhe është me tre nivele, me garazhë 4.

Në nivelin e parë gjendet salloni, kuzhina dhe banjo;

Në nivelin e dytë gjenden 3 dhoma gjumi dhe banjo;

Në nivelin e tretë gjendet një sallon.


Qmimi:295000 EURO
K4Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim