KATI I DYTE I SHTEPISE ME QERA, Tasligje 1,Nazim..

Shitet nga: Mensur Veliu 07 Pri 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Japim katin e dyte te shtepise, me siperfaqe 133 m2, gjendet ne Tasligje 1, Nazim Gafurri 131. Kati eshte i mobiluar dhe i kompletuar me gjitha kushtet qe jane te pershatshme per banim. Kati posedon keto kushte:

3 Dhoma Gjumi
1 Sallon/ Kuzhine te medha
2 Banjo
1 Ballkon 10m2
Nxemje Qendrore - me Pelet
24 ore uje, - Rezervuar 1000 litra/m3
Gjenerator(Agregat) i instaluar per tere shtepine.

Te interesuarit mund te me kontaktojne ne facebook: https://www.facebook.com/mensur.veliu.7
Mund te me kontaktoni ne tel. nga ora 13:00-16:00 ne 044 485 435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim