KERKOJ, LOKAL ,PER BLERJE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 06 Pri 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE Nese keni Banese apo shtepi dhe jeni te interesuar per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta numra telefoni te poshteshenuar ose ne e-mail adresen tone . PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim